KURUMSAL

4R Mühendislik 1993 yılından beri su teknolojileri, yüzme havuzu, atıksu arıtma tesisleri, sauna, spa ve wellness projelendirme, taahhüdü, imali, devreye alma, müşavirlik hizmetleri, bu tesisler için gerekli tüm kimyasal maddeler ve ekipman temini hizmetleri vermektedir.

4R Mühendislik Havuz Sauna Arıtma, İTO (İzmir Ticaret Odası), Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO), UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü) ve UHE EGE derneği üyesidir. Recai Çabuk ÇMO İzmir şubesinde iki dönem yönetim kurulu üyeliği yapmış, halen UHE ve UHE EGE yönetim kurullarında aktif olarak çalışmaktadır. Raci Çabuk ve Renda Çabuk, 4R Mühendislik Ltd. Şti. firmasının diğer ortaklarıdır.

Kurduğumuz tesislerde TSE, EN, İSO ve uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik, kaliteli ve yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır. Firmamız 2003 yılında kaliteli çalışma ilkesini ISO 9001:2000 belgesi ile tescilleyerek sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.

Firmamızın çalışma konuları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 • ATIKSU ARITMA TESİSLERİ
 • YÜZME HAVUZU
 • SAUNA - JACUZZİ - WELLNES
 • ATIKSU ARITMA BAKTERİLERİ
 • HAVUZ EKİPMANLARI SATIŞI
 • rexBOC TÜRKİYE DİSTİRİBÜTÖRÜ
 • rexpool HAVUZ KİMYASALLARI GENEL DAĞITICILIĞI
 • rexaqua SU YUMUŞATMA VE ŞARTLANDIRMA SİSTEMLERİ
 • rex DİSK DİFÜZÖR İMALATI
 • İÇME SUYU VE KANALİZASYON ŞEBEKELERİ
 • HER TÜR SU ve KAZAN KİMYASALI HydroFLOW KİREÇTAŞI ÖNLEYİCİ FREKANS JENERATÖRÜ BAYİLİĞİ
 • DYK YAPI KİMYASALLARI BAYİLİĞİ

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine tüm Türkiye çapında hizmet veren firmamız, dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş sistemlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleşmektedir. Firmamız hizmet vermiş olduğu tüm konularda uzman kadrosu ve tecrübeli montaj ekibi ile her türlü probleminizde yanınızdadır.

Misyonumuz

Kaliteli, sağlam ve ekonomik sistem çözümleri yaparak bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış kadrolarla ürün çeşitliliğimizi arttırarak, kurumsallaşmaktır. Kusursuzluğu hedefleyen kalitemizi Türkiye ve Dünya çapında tanıtmak. Tüm müşterilerimizin istek ve beklentileri için çözüm ortakları olmak.

Değerli siparişlerinizi bekler, daha detaylı bilgi ve teknik konular için firmamızın her zaman yanınızda olduğunu hatırlatır, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Kalite Politikamız

İnsanların yaşamlarının en güzel anlarını geçirmeleri amacıyla ideal ortamlar hazırlayarak turizm sektörüne, ayrıca çevre bilincinin gelişmesiyle birlikte kullanım sonucu ortaya çıkan atıkların çevreye minimum zararla geri dönmesini sağlamak amacıyla sanayi tesislerine ve toplu yaşam merkezlerine, gerek ekipman gerekse danışmanlık boyutuyla hizmet veren firmamız,

Aşağıda belirtmiş olduğu hususları kendisine KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemiştir.

Ürün ve hizmet şartlarını müşterilerimizin firmamızdan beklediği doğrultuda geliştirmek,

Gerek müşterilerimiz gerekse tedarikçilerimiz arasında uzun yıllar sonucunda oluşan saygın ve güvenilir firma beklentisine uygun hareket etmek,

Kalitenin bir yaşam felsefesi olduğu bilincinden hareketle tüm çalışanlarımızın katılımıyla ekip ruhu içerisinde Kalite Yönetim Sistemini yaşatmak ve geliştirmek.

Fiyat ve kalite paralelliğinde ürün yelpazesini piyasa koşulları çerçevesinde geliştirmek ve satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermek.