Sauna

RUHUNUZU VE VÜCUDUNUZU DİNLENDİRMENİN EN İYİ YOLU SAUNA...
SAUNA'nın özelliğini Finlandiyalılar şöyle açıklıyor;
SAUNA içerisinde 60-90 derecelik kuru, nemsiz sıcaklık vücutta otomatik olarak terlemeyi gerçekleştirir ve derideki gözenekleri terleme yolu ie temizler bu sıcaklıktaki terleme buharlaştığı için vücut devamlı ter atarak serin kalmayı başarır ve toksinlerin atılmasını sağlar.

SAUNA YAPIMINDA 19 YILDIR UZMAN TEKNİK EKİBİMİZ, ISO 9001-2000 KALİTE GÜVENCESİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ...Saunanın Türkiye’deki geçmişi çok eski değildir. İlk ticari işletme saunaları ile başlayan bu merak, daha sonra tüm turistik otellere, tatil köylerine ve spor tesislerine girmiş ve günümüzde neredeyse her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Aslında sauna alışkanlığı olan kişiler bir yılda işletme saunalarına ödedikleri para ile evlerinde ailece kullanabilecekleri bir saunaya sahip olabilirler, yani sanıldığı kadar pahalı bir ihtiyaç değildir.

4R MÜHENDİSLİK firması 1993 yılından beri tüketiciye hizmet vermektedir. Bir çok dünyası markalar kullanarak sauna, buhar odası ve buhar jeneratörleri, çeşitli modelde sauna ısıtıcıları ve sauna aksesuarlarını bünyesinde barınmaktadır. Taahhüdümüzde kullandığımız ve satışını yaptığımız ürünler tüm dünya standartları yanı sıra ISO 9001 belgelerine sahiptir.

Türkiye’de sauna talebi genelde yerine ve ölçüye göre imalat bazında olmakla birlikte, ithal kompact kabinler standart ölçülerdedir. Firmamız istenilen büyüklükte ve modelde saunaya uygun yerli ve ithal ahşaptan sauna imalatı yapmaktadır. Saunanın imalat ve montaj süresi büyüklüğüne göre 2 - 10 gün arasında değişmektedir.

Türkiye’nin dört bir tarafına, Türki Cumhuriyetleri devletlerine ithal ve yerli lambriden mamul, tüm ithal ekipmanları ile anahtar teslimi sauna montajlarımız devam etmektedir. Yaptığımız tesisler iki yıl garantimiz altıntadır.

detay →

← hizmetlerimiz sayfasına geri dön