Havuz Arıtma

BIRAKIN HAVUZ PROBLEMLERİNİZİ BİZ ÇÖZELİM... DOĞRU TEKNİK | DOĞRU FİLTRASYON | KEYİF VEREN TEMİZ ve SAĞLIKLI YÜZME HAVUZU | HAVUZ YAPIMINDA DOĞRU ADRESTESİNİZ... 19 YILLIK TECRÜBE , ISO 9001-2000 KALİTE GÜVENCESİYLE UZMAN EKİP , TECRÜBELİ SATIŞ TEŞKILATIDört temel elementten biri olan su, hem vücudumuzun hem dünya yüzeyinin neredeyse dörtte üçünü oluşturur. İnsan suyun içindeyken genellikle kendini rahat, ana karnındaki gibi huzurlu hisseder. Şehir hayatının beraberinde getirdiği stres ve yorgunluktan kurtulmanın ve sağlıklı kalmanın en etkin yolu da su içinde bulunmaktan, yüzmekten, sauna ve spa bakımından geçer. Bu sebeple havuz, sauna ve spa’ların hayatımızdaki yeri büyümektedir ve bu büyümeyi takiben ülkemizde artık hiç de azımsanamayacak bir sektör oluşmuştur.

Günümüzde çok sayıda son kullanıcı evlerinin içine ya da bahçelerine özel havuzlar ya da saunalar yaptırıyor. Bunun yanı sıra, giderek daha sık inşa edilen site tipi yerleşimlerde de genel kullanıma açık ve büyük boyutlu havuzlar inşa ediliyor, spor merkezlerinin içinde kısaca wellness olarak tanımlanan saunalar, spa birimleri ve masaj havuzları kendilerine çokça yer buluyor. Ülkemizde son derece büyük bir gelişim içinde bulunan turizm nedeniyle ise, dünya çapında konuşulacak niteliklere sahip en modern havuzlar inşa ediliyor.

Yüzme havuzları, otel yüzme havuzları, özel yüzme havuzları, yapay göletler, şelaleler ve süs havuzları; çeşmeler, su oyunları, saunalar, buhar odaları; fizyoterapi, bitkisel spa ürünleri, masaj havuzları, solaryum, wellness; yüzme havuzu ekipman ve donanımları, dezenfekte ve kontrol elemanları; fitness ekipmanları, spa’lar, sağlıklı yaşam merkezleri başı çekiyor.

İzmir bölgesinde yer alan firmamız bölgemizin bu konudaki ihtiyaçlarını karşılamak için anahtar teslimi uygulamaları ve hizmetleri ISO 9001-2000 ve TSE 11896 standartlarına uygun olarak tecrübeli kadrosu ile vermektedir.

← hizmetlerimiz sayfasına geri dön