BELGELER

ISO 9001:2000

1993 yılı kuruluşlu olan firmamız, yüzme havuzu, atıksu arıtma tesisleri, projelendirme, imali, devreye alma, müşavirlik hizmetleri ve bu tesisler için gerekli tüm kimyasal madde ve ekipman hizmetleri vermektedir. Firmamız hizmet vermiş olduğu tüm konularda geniş uzman kadrosu ve tecrübeli montaj ekibi ve geniş araç filosu ile her türlü probleminizde turizm sektörü ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. Firmamız 2003 yılında kaliteli çalışma ilkesini ISO 9001:2000 belgesi ile tescilleyerek sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.

REXPOOL

1993 yılı kuruluşlu olan firmamız, yüzme havuzu, atıksu arıtma tesisleri, projelendirme, imali, devreye alma, müşavirlik hizmetleri ve bu tesisler için gerekli tüm kimyasal madde ve ekipman hizmetleri vermektedir. Üretimini yaptığı havuzkimyasalı markasını 2009 yılında tescil ettirmiştir.

REX

İmalatını yaptığımız ürünlerde kullandığımız REX markası 1999 yılında beri tescillidir

CMO BTB

4R MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. 1995 yılından beri Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesinin 6 numaralı büro tescil belgeli (BTB) firmasıdır. Kayıt olduğu günden beri odaya sayısız proje onaylatmıştır.

ÇEVRE DANIŞMANLIĞI

29 Nisan 2009 tarih ve 27214 sayılı Resmi Gazete?de yayımlanan "Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik" Ek-1 ve Ek-2 listelerinde yer alan işletmeler; Deşarj/emisyon/gürültü izinleri yerine Çevre İzni,Çevre Görevlisi çalıştırmak ya da Yetkili Danışmanlık Firmalarından danışmanlık hizmeti almakla yükümlüdür. Danışmanlık hizmeti almayan Ek-1 kapsamındaki tesisler için 8.544 TL, Ek-2 kapsamındaki tesisler için 5.696 TL idarî para cezası uygulanır.